Domov Návody Ako zistiť, či konkrétny Xiaomi smartfón dostane HyperOS?

Ako zistiť, či konkrétny Xiaomi smartfón dostane HyperOS?

Zdielať

Prinášame návod, ako zistiť, či používateľov smartfón Xiaomi dostane nový HyperOS.

Výrobca nedávno predstavil HyperOS, komplexný operačný systém, ktorý má nahradiť MIUI v jej zariadeniach a zároveň integrovať celý ekosystém. Prvé telefóny s HyperOS, vrátane nedávno predstaveného modelu Poco X6 Pro debutujú na trhu. Takisto to vyvoláva otázky o osude predtým vydaných zariadení Xiaomi, Redmi a Poco. Ktoré zo starších modelov dostanú aktualizáciu? Odpoveď na otázku spočíva v záväzku Xiaomi aktualizovať značný počet svojich smartfónov inovatívnym systémom HyperOS.

Spoločnosť plánuje priniesť nový operačný systém do desiatok modelov. Existujúcim používateľom poskytne vylepšené a zjednotené prostredie. Ako ale zistiť, či sa na používaný telefón vzťahuje aktualizácia? Existuje jednoduchý spôsob, ako túto informáciu zistiť. HyperOS, aj keď je čiastočne zakorenený v systéme Android 14, predstavuje odklon od predchádzajúcej používateľskej nadstavby MIUI.

Ak chcete zistiť, či získa používaný telefón Xiaomi, Redmi alebo Poco aktualizáciu HyperOS, môžete využiť aplikáciu s názvom MIUI Downloader & HyperOS (odkaz). Používateľsky prívetivá aplikácia, dostupná v obchode Google Play, je vybavená tak, aby identifikovala nainštalované zariadenie a poskytla komplexné informácie o jeho aktuálnej verzii operačného systému. Okrem toho uľahčuje vyhľadávanie a sťahovanie najnovších stabilných verzií systému pre konkrétne zariadenie. Zároveň umožňuje používateľom nastaviť notifikácie pre upozornenia týkajúce sa nových aktualizácií systému.

Po stiahnutí a spustení aplikácie MIUI Downloader & HyperOS aplikácia rýchlo odhalí stav operačného systému telefónu. Ukáže, či je zariadenie aktuálne a kompatibilné s aktualizáciou na HyperOS a Android 14. Táto účinná a spoľahlivá metóda zaručuje, že používatelia môžu okamžite zistiť stav svojich zariadení a zostať informovaní o dostupnosti novej aktualizácie operačného systému.

Zdroj