Domov Návody Ako testovať vždy najaktuálnejšie buildy Windows 10?

Ako testovať vždy najaktuálnejšie buildy Windows 10?

Zdielať

Je známe, že Windows 10 je stále vo vývoji a Microsoft pravidelne vydáva nový obsah pre operačný systém Windows 10 a stále vydáva v poradí nové buildy systému. Väčšina používateľov ale získava iba podstatne menšiu časť obsahu, ako iní používatelia. Ako je to možné, ak sú si títo používatelia rovní?

Windows 10 Wallpaper

Existujú dve skupiny používateľov, z pohľadu Microsoftu. Sú to používatelia tzv. Fast Ringu, ktorý dostávajú všetko nové, časté aktualizácie. Druhou skupinou je Slow Ring. Do tejto kategórie sa radia všetci používatelia tohto operačného systému, nakoľko po nainštalovaní Windowsu 10 je takáto hodnota predvolená.

V prípade, že sa používateľ chce priradiť k Fast Ring musí zvoliť túto možnosť manuálne. Okrem iného vďaka Fast Ringu môžete Microsoftu prinášať spätnú väzbu o stabilite operačného systému a taktiež aj iných podrobnostiach a chybách. Prinášame preto krátky návod, ktorým docielite pridanie sa k Fast Ringu. Zvoľte: Nastavenia -> Update & Security -> Advanced Options -> Windows Update -> Fast Ring zo Slow Ring.
Windows 10 Fast ring 01Windows 10 Fast ring 02Windows 10 Fast ring 03

1 komentár