Domov Novinky Agentúra dáva 1000 dolárov za sledovanie sociálnej siete

Agentúra dáva 1000 dolárov za sledovanie sociálnej siete

Zdielať

Agentúra ponúka trom ľuďom 1000 dolárov za to, že budú 10 hodín v kuse rolovať TikTok.

Ste takí závislí od rolovania nekonečného kanálu platformy, že by ste tým s radosťou strávili hodiny denne? Potom by ste možno mali za túto činnosť dostávať plat. Marketingová agentúra influencerov ponúka ľuďom 100 dolárov na hodinu za to, že budú 10 hodín v kuse scrollovať túto platformu sociálnych médií, aby im pomohli objaviť vznikajúce nové trendy. Ponuka pochádza od Ubiquitous, ktorá sa zaoberá influencer marketingom a hľadá kandidátov na pozíciu sledovača TikTok – hoci v skutočnosti ide o súťaž, keďže vybraní sú na webstránke označovaní ako víťazi. Agentúra už v minulosti ponúkala rovnakú prácu, ale pri tejto príležitosti hľadá troch ľudí, ktorí chcú zarobiť 1000 dolárov za 10 hodín.

Ak ste fanúšikom tejto platformy a máte pocit, že by ste túto výzvu zvládli, musíte urobiť tri kroky, aby ste sa mohli prihlásiť. Po prvé, prihláste sa na kanál YouTube firmy, aby ste boli informovaní o tejto práci. Na webstránke je k dispozícii aj prihlasovací formulár, ktorý od uchádzačov vyžaduje, aby napísali 50-100 slov o tom, prečo sú najlepším uchádzačom. Nakoniec môžete na Twitteri napísať, prečo si zaslúžite túto prácu, a v tweetoch označiť firmu. Posledná časť je nepovinná, hoci tvrdí, že tweetovanie zvýši šance ľudí na výber, pretože budú vo výberovom procese prednostne zohľadnení. Spoločnosť píše, že hľadá niekoho s účtom TikTok, kto sa vyzná v tejto platforme, má prehľad o trendoch a dokáže si všimnúť konvergujúce podobnosti. Musí mať tiež minimálne 18 rokov. Uzávierka prihlášok je 31. mája 2023.

Pri predchádzajúcom hľadaní speváka v minulom roku firma ponúkla, že niekomu zaplatí 50 dolárov za hodinu sledovania počas 12 hodín v priebehu troch dní. Vybraná osoba dostala aj darčekovú kartu Uber Eats v hodnote 50 dolárov, darčekovú kartu Target v hodnote 50 dolárov, flexibilný držiak na telefón, 12″ kruhové svetlo a statív. Podobne ako iné platformy sociálnych médií, aj táto čelil obvineniam, že jeho algoritmy sú navrhnuté tak, aby udržiavali ľudí závislých. Najväčším problémom pre majiteľa ByteDance sú však jej údajné väzby na čínsku vládu, a preto bola aplikácia nedávno zakázaná v Montane.

Zdroj