Domov Novinky 12,2 palcový Samsung Galaxy Note s 3G sa objavil na FCC

12,2 palcový Samsung Galaxy Note s 3G sa objavil na FCC

Zdielať

Samsung-Galaxy-Note-12.2To, že Samsung pracuje na 12,2 palcovom Android tablet nie je momentálne novinka, o nej sme informovali v inom článku. Zvesti takéhoto zariadenia sú v obehu na internete týždne. Čo je však na týchto informáciách nové?

V skutočnosti sú niektoré z jeho hardvérových špecifikácií už známe vďaka benchmarku, keďže sa ukázal on-lineAvšak to, čo sme nevedeli, do dnešného dňa bolo, že príde aj 3G model. Ako si môžeme byť tak istý? Zahraničný portál Phonearena zistil, že Samsung Galaxy Note 12,2 (bez ohľadu na jeho skutočné meno) sa objavilo na FCC, označený ako 3G prenosný tablet s podporou pre frekvencie 850/1900 MHz. Konkrétny model, je uvedený ako Samsung SM-P901. 

Hovorí sa, že tento 12,2 palcový Samsung Galaxy Note tablet s rozlíšením 2560×1600 pixelov a štvorjadrovým procesorom Snapdragon 800 podporovaný 3 GB RAM pamäťou. Ďalšie špecifikácie hovoria, že by mal zahŕňať 8 MPx fotoaparát na zadnej strane, 2 MPx vpredu, 32 GB úložného priestoru, a Android 4.3 Jelly Bean hneď po vybalení z krabice. 
Samsung-Galaxy-Note-12.2-tablet-fcc-filing
Ak Samsung Galaxy Note 12,2 by malo byť oficiálne predstavené každú chvíľu. Je pravdepodobné, že by sme ho mohli vidieť na pultoch v čase predvianočnej nákupnej horúčky.

Zdroj: Phonearena a Mobigyaan