Domov Novinky Xiaomi Mi Note 2 na živých fotografiách

Xiaomi Mi Note 2 na živých fotografiách

Zdielať

Spoločnosť Xiaomi si pre nás pripravuje ďalšie mobilné zariadenie s názvom Mi Note 2, ktoré by malo byť predstavené už 25. októbra. Fotografie tohto modelu sa dnes objavili na internete a ohaľujú tak jeho dizajn ako s najväčšou pravdepodobnosťou bude vyzerať.

Xiaomi Mi5 20

Na úvod si taktiež pripomeňme pravdepodobné parametre tejto očakávanej novinky. Mi Note 2 by podľa všetkého mál dostať po stranách zahnutý 5,7“ Super AMOLED displej s funkciou Force Touch a rozlíšením 2560×1440 px. Základom smartfónu má byť štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 821 a grafika Adreno 530. Pokiaľ ide o veľkosť RAM a vnútorného úložiska zariadenie bude k dispozícii v dvoch variantoch.

Prvá ponúkne 3GB RAM a 64 GB vnútorného úložiska a druhá prezmenu 6 GB RAM a 128 GB úložného priestoru. Mi Note 2 dostane aj poriadnu kapacitu batérie a to 4100 mAh a k dispozícii bude aj rýchle nabíjanie spoločnosti Qualcomm. Podľa dostupných informácii Mi Note 2 dostane aj ultrasonický snímač odtlačkov prsta taktiež od spoločnosti Qualcomm.

xiaomi-mi-note-2-live-foto-01xiaomi-mi-note-2-live-foto-02

Zakladateľ spoločnosti Lei Jun prezradil, že spoločne s predstavením Mi Note 2 príde aj prekvapenie. Aké to sa zatiaľ nevie no môžme taktiež povedať, že boli zverejnené približné ceny zariadenia. Verzia z 3GB RAM by mala mať cenu 415 dolárov a druhá verzia s 6 GB RAM 455 dolárov

Zdroj: Phonearena