Domov Novinky Windows 8.1 Update 1 príde neskôr

Windows 8.1 Update 1 príde neskôr

Zdielať

Windows 8.1. update1Redaktorka serveru ZDnet.com Mary Jo Foley v januári uviedla, že se dočkáme prvého balíčku opráv a vylepšení pre Windows 8.1, dňa 11. marca, teda utorok známy ako Patch Tuesday. Podľa jej najnovších informácií ale tomu tak nebude. Podľa jej nových informácií bolo vydanie Update 1 posunuté na mesiac apríl.

Vydanie v marci bolo podľa jej slov pre Microsoft príliš ambiciózne a výrobcovia počítačov by nemali dostatok času na predinštaláciu tohto systému na svoj hardvér. Je tak možné, že systém bude skutočne v marci hotový, ale ku koncovým užívateľom sa má dostať až v apríli,  konkrétne ôsmeho. Vďaka uniknutému buildu z januára je už väčšina noviniek v systéme známa. Viac informácií nájdete v našom staršom článku tu.

Patch Day

Podľa informácií Mary Jo Foley ale nemá docházať defaultne k bootovaniu systému priamo na plochu, ako uviedol leaker Wzor, ale klasicky do Štartu (Modern UI). Update bude pravdedpodobne predstavený na Microsoft Build 2014. Podľa určitých informácií, sa opäť vráti Aero Glass. Vo Windows 8.0 a 8.1 avšak vo vývojových verziách možnosť zapnutia nechýbala, nanešťastie sa funkcia do RTM nedostala.

Zdroj: ZDnet