Domov Novinky Ubisoft vypustila oficiálnu video ukážku hry Watch Dogs

Ubisoft vypustila oficiálnu video ukážku hry Watch Dogs

Zdielať

Len niekoľko dní pred vydaním hry, Ubisoft pripravuje veľký humbuk okolo jeho uvedenia na trh a toto dvoj minútové video ukazuje na hackerské schopnosti a technologické aparáty, ktoré sú protagonistami Aiden Pearce k dispozícii. Video sleduje Pearce, keď opisuje, ako začal svoju púť v pomste vo veternom meste: „Videl som niečo, čo nikto nechcel vidieť, a tak prišli za mnou, ale niekto f ** ked a teraz zomrela zlá osoba.. , Idem si pre nich.“ Predvádza schopnosť nabúrať sa do takmer každého špinavého kúta mesta Chicaga. Pearce využíva svoje vedomosti o tom, ako mesto a jeho operačný systém pracuje v jeho prospech. Video robí skok pomerne rýchlo cez scény, takže naznačujú, že tu bude aj druhý pohľad, ktorý zachytí všetky detaily.

Watch Dogs 2

Predchádzajúce screenshoty a videá hry Watch Dogs viedlo mnoho vedátorov k záveru, že hra je veľmi podobná minuloročnej GTA5. Ubisoft tvrdí, že oneskorenie tejto hry pridá viac napätia a pridáva ďalší spätný príbeh, ale môže byť tiež, že pracovali na rozlíšení ich titul od Rockstar, ktorý produkoval hru GTA5.

Hra Watch Dogs má byť predstavená 27. mája na PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One a Windows PC. Verziu pre Wii U možno očakávať v nie príliš vzdialenej budúcnosti, hoci žiadny dátum vydania ešte nebol oznámený. Ubisoft v nadchádzajúcom blockbuster hre má embargo na akékoľvek hodnotenie, takže nebudete vidieť žiadne oficiálne schválené hodnotenie až po jeho vydaní. Avšak to nie je tak ťažké nájsť veľa super videozáznamov už práve teraz.

Zdroj: Hexus

9 komentárov

  1. ja mam 3g grafiku … problem je od ubisoftu tie dropy ma kazdy … ale je to sklamanie umna hral som to tyzden a onudilo ma to … vobec to nieje take ako to prezentovali az teraz ked sa do toho pustili modery… nikdy viac od ubisoftu nic nekupim ! okrem rockmisth