Domov Novinky Trust uvádza bezdrôtové slúchadlá k smart televíziám

Trust uvádza bezdrôtové slúchadlá k smart televíziám

Zdielať

Trust uvádza na trh bezdrôtové slúchadlá Rezon s digitálnym prenosom zvuku až na vzdialenosť 30 metrov. Určené sú najmä majiteľom smart televízorov. Ľahká konštrukcia je vyhotovená v čierno-modrej farbe. Slúchadlá ponúkajú veľké, mäkké a pohodlné náušníky obdĺžnikového tvaru a nastaviteľný most, v strede sa nachádza miesto pre pripojenie do dokovacej stanice.

Trust Rezon 01

Na jednej z mušlí je umiestnené ovládanie hlasitosti, tlačidlo pre zapnutie / vypnutie a 3,5 mm audio jack konektor pre drôtové pripojenie. Bezdrôtový prenos prebieha cez 2,4 GHz pásmo zaručujúce kvalitný a čistý zvuk a komunikáciu v interiéri s vysielačom na vzdialenosť až 30 metrov. Slúchadlá sú napájané dvomi nabíjateľnými AAA batériami, ktoré sú súčasťou balenia.

Trust Rezon 02

Kompaktná dobíjacia stanica má tvar obráteného písmena T. Je pripojená k elektrickej sieti cez 5V zdroj a prijíma ľavý a pravý kanál zvuku zvlášť cez cinch konektory. Na zadnej strane sa nachádza tiež tlačidlo pre zapnutie / vypnutie a možnosť aktivácie tzv. Volume boost k zosilneniu prijímaného zvuku. Trust Rezon sú k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 99,99 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Trust Rezon Wireless Headphone for TV poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS