Domov Novinky SWAN predlžuje službu 4G Internet v1.0 do konca roka 2016

SWAN predlžuje službu 4G Internet v1.0 do konca roka 2016

Zdielať

Štvrtý mobilný operátor SWAN predlžuje možnosť zakúpiť si novú neobmedzenú dátovú službu 4G INTERNET v1.0 od 1. augusta 2015 až do 31. decembra 2016. Zákazníci môžu službu naďalej využívať za výhodný mesačný poplatok 5 eur s DPH. Zriaďovací poplatok je tiež 5 eur s DPH. Predĺženie ponuky platí pre všetkých zákazníkov – pre tých, ktorí službu využívajú už dnes, ale aj pre tých, čo o ňu prejavia záujem.

SWAN Logo

Službu si môžu zákazníci aktivovať na desiatich predajných miestach počas otváracích hodín – v Bratislave, Malackách, Komárne, Trnave, Púchove, Pezinku, Dunajskej Strede, Prešove a v Košiciach na dvoch miestach. Stále platí možnosť si službu objednať aj formou online nákupu. Zároveň držitelia Tesco Clubcard karty si po predložení kupónu môžu kúpiť od 29. júna do 23. augusta 2015 s 50% zľavou na celé tri mesiace od aktivácie služby.

SWAN 4G

Rýchlosť s využitím technológie LTE je do 50/10 Mbps. Pre transparentnejšie využívanie služby bol zmenený parameter pre VoIP služby, ktoré sa nebudú spomaľovať pri bežnom používaní. Službu je možné využívať na zariadeniach podporujúcich technológiu LTE. Ponuku pre zariadenie USB modem Huawei 3372 SWAN zvýhodnil z pôvodných 65 na 55 eur s DPH, na webovej stránke operátora priebežne pribúdajú ďalšie, spoločnosťou SWAN otestované zariadenia, ktoré sú plne kompatibilné so službou vrátane inštrukcií o jej nastavení.

Zdroj: TS