Domov Novinky Speedlink uvádza na trh nové bezdrôtové reproduktory

Speedlink uvádza na trh nové bezdrôtové reproduktory

Zdielať

Speedlink-BT-SpeakerLetná sezóna je za rohom, a prvé slnečné lúče v nás prebúdzajú chuť na leto. Ak chcete označiť začiatok letných mesiacoch Speedlink, špecialista na audio systémy prináša nie jeden, ale šesť nových Bluetooth reproduktorov. Sú k dispozícii v rôznych farbách, tvaroch a výkonnostných triedach pre skutočný zážitok  z melódií. 

Vďaka integrovanej dobíjacej batérii všetko čo je potrebné urobiť je nabiť reproduktor a vziať ho so sebou, aby ste si vychutnali obľúbené skladby a letné hity, či už na pláži, romantickej prechádzke alebo na grilovačke s kamarátmi plnými dúškami.Speedlink prichádza s produktami Cubid, Xilu, Token a Geovis a ukazuje tak, že dokáže vyrábať aj iné portfólio ako sú 2.1 zvukové systémy, slúchadlá a mikrofóny.

Speedlink-Cubid-Gantry-Geovis

Prvý Bluetooth reproduktor Xilu je k dispozícii už teraz a dostal dobré hodnotenie na nemeckej stránke Macwelt. A tak sa pripojí k radom viacerým produktov série Speedlink. Cubid je kompaktný, ale výkonný reproduktor a  bol zaradený do najnovších línii. Vďaka integrovanému mikrofónu sa tento reproduktor môže použiť ako hands-free zariadenie.

Token sa môže pochváliť väčšími rozmermi a je skvelý mobilný kompakt vďaka ultra neklzavému nadstavcu s pogumovanou povrchovou úpravou. K tomuto reproduktoru je možné pripojiť súčasne až osem zariadení. Prepínanie medzi zdrojmi je skutočne hračkou a navyše to je možné z rôznych zariadení. K dispozícii je v dvoch farebných kombináciách: bielo/červená alebo čierno/červená. Geovis je k dispozícii v troch farbách červeno/biela, sivo/biela a čierno/sivá.

Speedlink-Token-Xilu-Tonos

Tí, ktorí očakávajú v reproduktoroch viac šťavy určite v ňom nájdu v Tokene plnohodnotný model.  Vďaka integrovanej membráne vydávajú pôsobivý bohatý zvuk a odvážne basy , takže je ideálny pre  elektro beaty a hlasné gitarové riffy. Vďaka technológii NFC párovanie trvá len niekoľko sekúnd na spojenie s Bluetooth zariadením. Nadstavba má funkciu hands-free a line-in konektor, čo umožňuje pripojiť akékoľvek audio zariadeniek tomutio štýlovému reproduktoru. A v prípade, že výkon 3W RMS nestačí, toto zariadenie sa môže pochváliť až 5W RMS. S výdržou batérie  až 16 hodín je ideálnym spoločníkom na dlhé letné dni.

Zdroj: Techpowerup