Domov Novinky Samsung predstavuje nové bluetooth slúchadlá Level U

Samsung predstavuje nové bluetooth slúchadlá Level U

Zdielať

Samsung predstavuje najnovší prírastok v sérii audio príslušenstva – Bluetooth slúchadlá Level U, ktoré sú vybavené najnovšou technológiou Samsung, ktorá zaisťuje najlepší zvuk vo svojej triede s čistou reprodukciou hlasu. Vynikajú dlhou výdržou batérie a vďaka štýlovému ergonomickému dizajnu sa pohodlne nosia.

Samsung Level U 01

Slúchadlá budú na slovenskom trhu dostupné začiatkom augusta za 73,90 eur s DPH a to v tmavomodrej, zlatej a bielej farbe. Vďaka najnovšej mobilnej a audio technológii spoločnosti sú slúchadlá vybavené dvoma mikrofónmi. Jeden sníma hluk z okolitého prostredia, zatiaľ čo druhý zachytáva hlas používateľa.

Samsung Level U 02

12 mm dynamické meniče vytvárajú hlboké basy a vyvážený zvuk, zatiaľ čo Bluetooth 4.1 a apt-X Codec sú zárukou kvality bez zbytočných káblov. Hodia sa ku všetkým štýlom, pretože sú k dispozícii v niekoľkých výrazných farbách. Vďaka hmotnosti len 33 gramov, mäkkým a pružným uretánovým kĺbom a ergonomicky prispôsobiteľnému záhlavnému mostu sa pohodlne a bezpečne nosia.

Samsung Level U 03

Slúchadlá majú na sebe niekoľko tlačidiel, ktoré používateľom uľahčujú nastavenie hlasitosti, prerušenie prehrávania alebo preskakovanie skladieb, keď sú v pohybe. Prostredníctvom aplikácie Samsung Level môžu používateľa informovať o základných udalostiach vrátane zmeškaných hovorov, alarmov, naplánovaných akcií alebo stavu batérie.

Zdroj: TS