Domov Novinky Samsung Galaxy S5 Zoom prešiel cez FCC

Samsung Galaxy S5 Zoom prešiel cez FCC

Zdielať

Samsung Galaxy K ZoomPo predstavení a spustení predaja Samsung Galaxy S5 sú na ceste ďalšie smartfóny od juhokórejského výrobcu, tak ako počas minulého roka po predstavení Galaxy S4 prišli novinky ako Galaxy S4 Zoom, Galaxy S4 Mini a Galaxy Active.

Prvé informácie hovorili o tom, že príde s názvom Galaxy K Zoom no nakoniec príde s názvom Galaxy S5 Zoom. Smartfón prešiel FCC a oficiálne oznámenie by mohlo byť hneď za rohom. Správa z Fedral Communications Commission (FCC) potvrdzuje, že číslo modelu bude SM-C115 a ukazuje, že nadchádzajúci smartfón bude podporovať NFC a LTE konektivitu. Ak sú úniky dôveryhodné S5 Zoom príde s 4,8 palcovým Super AMOLED displejom s rozlíšením 1280×720 pixelov.

Bude poháňaný novým procesorom spoločnosti Samsung Exinos 5 so šiestimi jadrami a 2 GB RAM. Fotoaparát ponúkne 20,2 MPx zadný objektív s 10× optickým zoomom a xenónovým bleskom. Zrejme ponúkne aj optickú stabilizáciu obrazu a mnoho ďalších nových funkcií.

Neexistujú zatiaľ informácie o cene a dostupnosti Galaxy S5 Zoom, ale o tom sa dozvieme viac, až pri jeho predstavení. Môžeme len špekulovať, že smartfón bude k dispozícii všade tam kde aj Galaxy S4 Zoom alebo Galaxy S5.

AKTUALIZÁCIA:

akcia-Kapture-Moment

Samsung začal rozosielať pozvánky na udalosť, ktorá sa bude konať v Singapure 29. apríla. Názov akcie je „Kapture The Moment“ a je možné, že práve tam bude predstavený práve tento hybridný smartfón Galaxy S5 Zoom

Zdroj: GSMarena