Domov Audio Recenzia: Logitech Wireless Speaker Adapter

Recenzia: Logitech Wireless Speaker Adapter

Zdielať

Logitech_Wireless_Speaker_Adapter_01Máte doma kvalitné reproduktory, ale veľa zariadení, ktoré by ste na ne chceli pripojiť a už vás nebaví stále odpájať a pripájať káble? Nám do redakcie prišlo riešenie a je ním Logitech Wireless Speaker Adapter. Je to malá čierna krabička, ktorá dokáže pomocou technológie Bluetooth prenášať zvukový signál na reproduktory, hi-fi systém a podobné zariadenia s ňou prepojené.

Prejdeme k baleniu, v ktorom sa okrem adaptéru nachádza audio kábel, sieťový zdroj a samozrejme manuál. Na zadnej strane zariadenia nájdeme vstup pre napájanie, výstup pre 3,5mm jack a dva cinche pre pravý a ľavý reproduktor. Na vrchu zariadenia je už len logo výrobcu a tlačidlo CONNECT, ktorým zapnete zariadenie.

Logitech_Wireless_Speaker_Adapter_00

Ako prvé sme skúšali spojenie so Samsung Galaxy Note II, ktoré prebehlo takmer ihneď po vyhľadaní zariadenia v ponuke Bluetooth. Reproduktory bezproblémovo prehrali zvuk zo Samsungu bez výrazného oneskorenia. Pri hraní hier bolo už oneskorenie badateľnejšie, ale nejak moc neprekážalo. Ako druhé som skúšal spojenie so Sony Xperia X8, ktoré na tom bolo rovnako ako Samsung. No a posledné sme otestovali spojenie s  notebookom ASUS s Windows 7 Ultimate. Ten nemal problém s hudbou ani hrami, žiadne badateľné oneskorenie som nezaznamenal, čo ma celkom príjemne prekvapilo.

Logitech_Wireless_Speaker_Adapter_03

Reprodukcia zvuku ja na dobrej úrovni, nejaví žiadne výrazné skreslenie. Môj záver je taký, že ak sa chcete zbaviť nepotrebných káblov alebo bezdrôtovo prenášať zvuk do reproduktorov, tak za prijateľnú cenu okolo 25€ nemáte nad čím rozmýšľať.

Logitech_Wireless_Speaker_Adapter_02

Parametre a špecifikácia:

Výrobca: Logitech
Príjem signálu: Bluetooth
Výstupy: 2× RCA (cinch), 1× 3,5mm

Hodnotenie: 85%

Plusy
+ Dizajn
+ Prepojiteľnosť
+ Kompatibilita
+ Čistý zvuk

Mínusy
– Oneskorenie na mobilných zariadeniach

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Wireless Speaker Adapter for Bluetooth audio devices 980-000560 poskytuje server Heureka.sk

Zapožičal: Logitech