Domov Periférie Recenzia: Logitech G502 Proteus Core

Recenzia: Logitech G502 Proteus Core

Zdielať

Pri závaží nachádzame štandardnú gramáž avšak v neštandardnom dizajne a po guľovitých závažiach tu máme akési ergonomické závažia v tvare „V“. Myš je káblová, avšak kábel je dlhý, dostatočne hrubý a hlavne poflexovaný.

Na myške nájdeme 11 programovateľných tlačidiel: štandardné pravé, ľavé tlačidlo a stredné klikacie koliesko, ktoré môžete nakláňať do oboch strán. Nad ním sa nachádzajú dve tlačidlá, tri sú určené na ovládanie palcom a zvyšné dve tlačidlá ovládate ukazovákom. Aj keď myš nepatrí medzi tie väčšie, tlačidlá sú pekne oddelené a väčšinou sme nemali problém s náhodným stlačením iného.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE A HRAJ O TÚTO HERNÚ MYŠ A ĎALŠIE CENY OD LOGITECH! VIAC V TOMTO ODKAZE

Logitech_G502_Screen_1

Rozlíšenie je až 12000 DPI, ktoré je nastaviteľné od 200 až do 12000 DPI, čo je hodnota, ktorú využijeme najmä pri 4K displeoch . Ďalšou „vychytávkou“ sú mechanické mikrospínače, ktoré sú síce hlučnejšie, ale aj rýchlejšie. Rozmery myšky sú 132×75×40 milimetrov, pri hmotnosti 168 gramov.

Logitech_G502_Screen_4

Zmenou prešiel upravený herný softvér od Logitechu. Ten sa po novom dokáže naučiť aj používaný povrch. Myš sme skúšali na dreve a nebol absolútne žiaden problém. Konečne pozitívna novinka. Profilov si môžete vybrať z niekoľko, pri každom sa však jednoducho ladí. Dá sa nastaviť aj vlastný, ladenie netrvá však viac než 30 sekúnd.

Logitech_G502_4Logitech_G502_3

Kliknutím na obrázok zobrazíte plný náhľad

Pri hraní sme s ňou nemali žiadny problém, Proteus Core je veľmi rýchla a hlavne presná. Skúšali sme ju používať pri rôznych herných tituloch od World of Warcraft až po Stronghold. Niektorý by síce mohli namietať že na hranie World of Warcraft by bola lepšie špeciálne určená myška, avšak nám poskytla kvalitnú službu aj pri tomto titule.

Zmenou prešiel upravený herný softvér od Logitechu. Ten sa po novom dokáže naučiť aj používaný povrch. Myš sme skúšali na dreve a nebol žiaden problém. Konečne pozitívna novinka. Profilov si môžete vybrať z niekoľko, pri každom sa však jednoducho ladí. Dá sa nastaviť aj vlastný, ladenie netrvá však viac než 30 sekúnd.

Logitech_G502_2Logitech_G502_5

Kliknutím na obrázok zobrazíte plný náhľad

Herná myš Logitech G502 Proteus Core je aktuálne najlepším modelom od švajčiarskej spoločnosti, zaujme nielen dizajnom, ale i možnosťami, niektorých cenovo citlivejších nepoteší cena. Je to však daň za kvalitnú hernú myš. Spoločnosť s týmto modelom napravila niektoré nedostatky predchádzajúceho modelu, sme s ňou nadmieru spokojní a odporúčame ju každému hráčovi. Herná myš Logitech G502 Proteus Core je aktuálne najlepším modelom od švajčiarskej spoločnosti, zaujme nielen dizajnom, ale i výkonom. Poteší aj cena. Škoda len krytky na závažia.

Vďaka nekompromisnej výbave hernej myšky udeľuje redakcia DigitalPortal.sk produktu Logitech G502 Proteus Core ocenenie TOP produkt

TOP Produkt

Parametre a špecifikácie:

Rozmery: 132×75×40 mm
Hmotnosť: 168 gramov
Rozhranie: drôtová, USB
Prevedenie: pre pravákov
Technológia: optická, Delta Zero
Počet programovateľných tlačidiel: 11 ks
Citlivosť: 200 – 12000 DPI
Podpora: Windows, MAC OS X, Linux, Android
Určenie: herný segment
Farba: čierna

Hodnotenie: 95%

Plusy
+ Pulzovanie loga
+ Kvalita prevedenia
+ Dizajn
+ Tuningový vzhľad
+ Závažia

Mínusy
– Vyššia cena

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech G502 Proteus Core poskytuje server Heureka.sk

Zapožičal: Logitech