Domov Novinky Prvý tablet od OnePlus na renderoch. Čo ponúkne?

Prvý tablet od OnePlus na renderoch. Čo ponúkne?

Zdielať

OnePlus má 7. februára uviesť na trh množstvo nových zariadení, z ktorých najmenej známy je OnePlus Pad.

Tentoraz sa objavil na 3D renderoch. O zariadení neboli pred podujatím zdieľané takmer žiadne informácie, až kým firma na mikrostránke „Cloud 11“ v Indii neuviedla záhadnú poznámku: „Čo viac môžete očakávať?“ To sa uvádza v teaseri so skleneným obrysom niečoho, čo je určite tablet, pričom je vidieť aj niečo, čo vyzerá ako skener odtlačkov prstov. Teraz sa vďaka leakerovi dostávame k prvým renderom, ktoré ukazujú, ako by mohol OnePlus Pad vyzerať. Rendery zverejnené na indickom portáli vychádzajú z nezverejnenej jednotky PVT, ktorá nesie kódové označenie „Aries“, a ukazujú, že OnePlus Pad bude mať pravdepodobne kovovú unibody konštrukciu.

Podľa tejto správy bude OnePlus Pad vybavený 11,6″ displejom, ktorý je obklopený rovnomernými rámčekmi. Selfie kamera bude umiestnená na pravom hornom okraji, čo umožní videohovory pri držaní tabletu v orientácii na šírku. Zaujímavé je použitie veľkého kruhového uzla fotoaparátu umiestneného centrálne na zadnej strane renderov. V tejto fáze nie je jasné, či bude tablet vybavený systémom jedného alebo dvoch zadných fotoaparátov. Ako sme si všimli na stránke s upútavkami, pozdĺž pravého okraja sa zrejme nachádza kapacitný snímač odtlačkov prstov na biometrické odomykanie. Mohlo by ísť o magnetickú časť pre nejaký stylus, čo je tiež rovnako pravdepodobné.

Žiaľ, o tomto zariadení nie sú známe žiadne ďalšie podrobnosti. Hoci to nie je potvrdené, je veľmi pravdepodobné, že OnePlus Pad bude tablet so systémom Android. Je tiež pravdepodobné, že bude obmedzený na Indiu vzhľadom na nedostatok upútaviek v iných regiónoch. Budeme si musieť počkať do 7. februára, aby sme zistili, nakoľko presné sú tieto rendery OnePlus Pad a získali podrobnosti o tom, kde sa bude nachádzať v rámci rastúceho trhu s tabletmi so systémom Android.

Zdroj