Domov Novinky Na predstavenie OnePlus One sa oplatí čakať

Na predstavenie OnePlus One sa oplatí čakať

Zdielať

OnePlus poukazuje na to, že má väčší displej, 13 MPx fotoaparát, väčšiu batériu a že nemá zvláštne logo na prednej strane. OnePlus tiež ukazuje, že oba smartfóny ponúkajú štvorjadrový procesor Snapdragon a podobné možnosti vnútornej pamäti, ale OnePlus One má cenovku, ktorá je nižšia ako 400 dolárov.

Čo ešte vieme o OnePlus One? Podľa OnePlus, bude smartfón vybavený hlasovým ovládaním podobné Moto X, má odnímateľný zadný kryt, ktoré prídu v bambusovým a ďalšími prvotriednymi materiálmi a podarí sa im zbaliť 5,5 palcový displej do tela, ktorý nie je väčší ako Xperia Z1. Či už je skutočne OnePlus One príťažlivejší ako HTC One M8 je vec preferencií a to najmä pokiaľ ide o veľkosť displeja a rozdiely medzi kamerami.

Čo si myslíte o OnePlus One? Ste prekvapení týmito správami, ktoré o tomto smartfóne prinášame? Spoločnosť si veľmi smartfón stráži, nakoľko sa do tejto chvíle neobjavili žiadne uniknuté fotografie, alebo približný vzhľad smartfónu. Každopádne spoločnosť predstaví zariadenie 23. apríla.

Zdroj: Androidauthority