Domov Novinky Microsoft premenoval SkyDrive na OneDrive

Microsoft premenoval SkyDrive na OneDrive

Zdielať

Microsoft bude prerábať svoje aplikácie pre OS Windows 8, Windows Vista a Mac spolu s mobilnou a Xbox verziou. Windows 8.1 a Office 2013 nebudú premenované okamžite, ale budú pokračovať v práci s novou službou OneDrive. Skutočná zmena je, že používatelia OneDrive budú môcť získať ďalší úložný priestor v podobnej ceste ako používateľom Dropbox. Microsoft predstavuje postúpenie bonus až do výšky 5 GB, ktorý sa skladá z 500 MB za každého priateľa ktorého privediete k OneDrive (maximálne 10 priateľov). Registrujte sa aj vy pod náš  referal cez tento link.

Používatelia OneDriveu dostanú zadarmo úložisko pre odporúčania a priateľov. Tí ktorí sa zaregistrujú ako noví používatelia budú odmenený bonusom – 500 MB. Môžete získať 3 GB bezplatného úložného priestoru tým, že umožníte funkciu automatického zálohovania fotiek v operačnom systéme Windows Phone, alebo aplikácií iOS a Android. Celkovo OneDrive ponúkne až 8 GB ďalšieho úložiska typu cloud na vrchole 7 GB voľného implicitného pridelenia. Okrem toho Microsoft tiež ponúka mesačné platby OneDrive a takto zvýšiť celkovú veľkosť úložného priestoru.

onedriveupdates

Microsoft tiež aktualizuje svoju aplikáciu ​​OneDrive na Androide s automatickým zdieľaním fotiek. Nová aplikácia funguje do značnej miery rovnako ako verzia iOS , zálohovanie fotografií na OneDrive služby, s možnosťou nahrávať taktiež video. Aplikácia má tiež mierne prepracované používateľské rozhranie tak, aby zodpovedala aplikácii z Windows a iOS. Novo navrhnutá aplikácie pre Android je k dispozícii v Google Play Store.

Zdroj: The Verge