Domov Novinky Kompaktný notebook Xiaomi Mi Air 13 v zľave za 610 eur

Kompaktný notebook Xiaomi Mi Air 13 v zľave za 610 eur

Zdielať

Spoločnosť Xiaomi má v portfóliu notebook pre častých cestovateľov, pre ktorých padne vhod kompaktná a prenosná uhlopriečka 13,3”. Mi Air 13 ponúka aj nízku hmotnosť, samozrejmosťou je kovová unibody konštrukcia s rámom z horčíkovej zliatiny.

Mi Air 13 sa výkonnostne radí do zlatej strednej triedy medzi notebooky spoločnosti Xiaomi. Aktuálne je notebook k dispozícii za zvýhodnenú cenu – 660 eur. Jediné, čo musí používateľ pre akciovú cenu 610 eur spraviť je uplatniť kupón MISREAEL. Hardvérový základ tvorí procesor Intel Core i5-7200U, ktorý je taktovaný na 2,5 až 3,1 GHz. Ide o dvojjadrový procesor so zníženou spotrebou. Procesor je vyrábaný modernou 14 nm výrobnou technológiou a ide o procesor siedmej generácie.

TIP: Kúp si notebook Xiaomi Mi Air 13 za 610 eur. Klikni sem a použi kupón MISREAEL.

Výbavu ďalej dopĺňa 256GB M.2 SSD, pričom k dispozícii je ešte ďalší, druhý slot pre rozšírenie úložiska. Pokiaľ ide o operačnú pamäť, tá má kapacitu 8GB RAM. Ide o onboard pamäť, ktorú nemožno vymeniť, ani rozšíriť. O grafickú časť sa postará dedikovaná grafika NVIDIA GeForce MX150 s 2GB GDDR5. Vo výbave nájdeme aj 13,3” Full HD displej s IPS panelom, vylepšený systém chladenia zariadenia, podsvietenú klávesnicu, či snímač odtlačkov prstov zabudovaný do touchpadu. Nechýba podpora Windows Hello, k tomu sa pridávajú reproduktory Harman/Kardon.