Domov Novinky Honor uvádza novinky, vrátane Magic 6 Pro

Honor uvádza novinky, vrátane Magic 6 Pro

Zdielať

Spoločnosť predstavila Magic 6 Pro v Číne minulý mesiac.

Teraz tohtoročný vlajkový model oficiálne vstúpil na globálny trh v Barcelone, pred začiatkom MWC. S potešením sme privítali tablet Honor Pad 9, ktorý bol predstavený britskému publiku pred niekoľkými dňami. Nie je tajomstvom, že výrobca propaguje svoj nový top model spolu so schopnosťami v oblasti fotografie.

Magic 6 Pro prináša novú generáciu tzv. systému Falcon Camera. Tento systém zahŕňa schopnosti, ktoré dokážu detegovať pohyb a zachytiť viacero snímok ešte predtým, než stlačíte spúšť, čo používateľom umožní zachytiť dokonalý obraz. Model tiež obsahuje čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 a veľkú batériu s kapacitou 5600 mAh s podporou 80W káblového a 66W bezdrôtového nabíjania.

Honor sľubuje štyri hlavné aktualizácie operačného systému a päť rokov bezpečnostných záplat, takže softvérová budúcnosť telefónu vyzerá byť solídna. Cena za zariadenie na trhu v Európe bude 1300 eur za jedinú konfiguráciu 12GB/512GB úložiska. Vďaka zľavám pre rýchlych kupujúcich sa táto cena zníži na 1000 eur v predpredaji.

Tablet Pad 9 prichádza so čipsetom Snapdragon 6 Gen 1 a veľkým 12,1″ displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a rozlíšením 2560×1600 pixelov v pomere 16:10. Zariadenie obsahuje ochranné puzdro a Honor Magic Stylus, pričom príslušenstvo je v niektorých trhoch súčasťou balenia a v iných sa predáva samostatne. Tablet bude dostupný za 350 až 400 eur s voliteľnou klávesnicou. Spoločnosť tiež na keynote predstavila luxusnú variantu Magic 6 RSR Porsche Design. K dispozícii bude za cenu až neuveriteľných 2700eur a to za jedinú verziu 16GB/1TB.

Ďalej výrobca predstavil svoj doteraz najvýkonnejší notebook, MagicBook Pro 16. Je vybavený procesorom Intel Core Ultra 7 155G, grafickou kartou NVIDIA RTX 4060 s 8GB pamäte, 1TB úložiskom a 32GB RAM. Notebook s kovovým šasi prichádza v dúhovo-bielej farbe, ktorú výrobca dosiahol vďaka technológii 3D Coloring Spray.

Notebook je vybavený klávesnicou plnej veľkosti s numerickou časťou na pravej strane. Pod ňou sa nachádza rozsiahly sklenný trackpad a po bokoch klávesnice sú umiestnené mriežky reproduktorov (disponuje šiestimi reproduktormi a podporuje priestorový zvuk). K dispozícii sú aj dva mikrofóny. Pre autentifikáciu v systéme Windows Hello slúži čítačka odtlačkov prstov integrovaná do tlačidla napájania a infračervená kamera umiestnená v rámiku nad displejom.

Na prednej strane je 16″ FullView displej s rozlíšením 3072×1920px, jasom 500 nitov, 100% pokrytím DCI-P3 a sRGB, ako aj podporou HDR. Displej je obklopený 3 mm rámikmi a dosahuje pomer šasi k displeju 93%. Základom je procesor Intel Core Ultra 7 155H – najnovší CPU zo série čipov Meteor Lake.

Diskrétna grafická karta NVIDIA RTX 4060 s 8GB pamäte jednoznačne prekonáva integrovanú grafiku Intel Xe v hrách a pri tvorbe obsahu. MagicBook Pro 16 je vybavený batériou s kapacitou 75 Wh, s ktorou dosahuje podľa výrobcu 10 hodín výdrže v teste batérie PCMark 10. Hmotnosť je 1,86 kg, čo je pri zohľadnení množstva hardvéru vnútri a jeho veľkosti pomerne prijateľné.

1 , 2