Domov Novinky Harman/Kardon uvádza reproduktor OmniBar

Harman/Kardon uvádza reproduktor OmniBar

Zdielať

Harman/Kardon uviedol nový 2.1 reproduktor s názvom OmniBar, ktorý obsahuje výkonný bezdrôtový subwoofer. Dokáže reprodukovať hudbu z každého zariadenia, ktoré je schopné využiť Wi-Fi sieť alebo technológiu Bluetooth.

Harman Kardon OmniBar 01

Zapadá tak do bezdrôtovej série HD Audio system, ktorá na rozdiel od ostatných systémov podporuje 24bit/96 kHz HD audio streamovanie pre dokonalý zážitok z hudby. Futuristický dizajn dopĺňajú automatický aktualizácie softvéru cez sieť Wi-Fi.

Priorita pri vytvorení tohto systému bolo reprodukovanie každého basu a tónu. Vďaka aplikácií Harman Kardon Controller App dokážete streamovať hudbu do vybraných reproduktorov po celkom dome, takže hudbu z televízora si užijú aj v druhej miestnosti.

Harman Kardon OmniBar 02

Omni subwoofer môžete nechať na podlahe, zavesiť na stenu alebo jednoducho schovať pod pohovku, v každom uchytení poskytne skvelý zážitok z hudby. Omni Bar podporuje široké možnosti pripojenia – HDMI, Bluetooth aj klasický 3,5 mm jack. Harman/Kardon Omni Bar bude dostupný v apríli 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 799 eur.

Zdroj: TS